Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Přijmou politici a vítací aktivisti svůj díl viny za to, co se stalo ve Francii?

14. 11. 2015 2:51:34
Přála bych si, aby všichni politici a aktivisti, kteří tlačili na přijímání imigrantů a vítali je, šli vysvětlit svůj postoj a konání pozůstalým po teroristických útocích ve Francii a obětem znásilnění v Německu.

S nesmírnou bolestí, ve které se odrážel i bezmocný vztek a lítost, jsem si vyslechla zprávy z večerní Paříže. Počty mrtvých rychle stoupaly a poslední číslo hovořilo o 129 mrtvých.

Politici v čele s Obamou a Hollandem trousili rádoby soucitné řeči, jak jsou v šoku a modlí se za Paříž a podobné bezzubé fráze.

Novinář Schneider, který patrně sám sebe povýšil na bezpečnostního analytika, nám důtklivě kladl na srdce, že teď jde hlavně o to se nebát a být na imigranty hodný a snažit se je získat na svou stranu, aby spolupracovali v boji proti terorismu a nenaštvali se a nemstili se třeba i u nás. Pánovi patrně uniklo, že přesně díky tomuto přístupu se z evropských států, kde jsou nejvyšší nepokoje přistěhovalců stalo to, co je nyní a právě v těchto státech se vrší teroristické útoky.

Nepochybně zvítězí následující volby Marine Le Pen, otázkou je, jestli ještě může zmoci něco v situaci, ve které je nyní díky desítkám let vstřícné proimigrační multikulturní politiky Francie.

Já bych si však přála, aby všichni ti, kteří tlačili na přijímání imigrantů a vítali je, šli osobně vysvětlit svůj postoj a konání pozůstalým po teroristických útocích ve Francii a obětem znásilnění v Německu. A není to jen Merkelová, ale samozřejmě i Hollande, Juncker, Dienstbier, Schwarzenberg, Kocáb, Šabatová a mnoho dalších a pak přijali svůj díl zodpovědnosti a někteří z nich si to šli odsedět.

Netrvalo to ani pár hodin a aktivisti vyrazili do útoku a dozvěděla jsem se, že vlastně největší zlo jsme my, protože z toho děláme bič na chudáky imigranty a nechceme je tu. Mainstreamový tisk zareagoval hned ráno, kdy se nás snaží přesvědčit, že imigranti jsou na naší straně, nyní je hlavně nejdůležitější, aby se nekřivdilo muslimům a nepřestali se přijímat další a další imigranti z muslimských států. Velmi dobře mé pocity shrnul Petr Robejšek zde a později ještě v rozhovoru zde, kdy se ptá, kolik mrtvých ještě bude potřeba, aby se stát začal starat místo toho, aby někomu neukřivdil, o své občany a jejich bezpečí a kdo se stará o křivdu, která byla spáchána na nevinných obětech tohoto útoku.

Ráda bych připomněla, jak málo lidí stačilo na teroristický útok na Dvojčata a jaký katastrofální dopad to mělo na celý svět. Takže - milý pane Pánku, Faltová, dovozci imigrantů a jejich podporovatelé, kteří jste jim rozdávali jablka, hadry, prachy, cenné rady, a přestože jste se někteří setkali s lidmi, kteří vám místo díků tvrdili, že vás zabijí (jak jsem se dočetla na vašich zápiscích), smetli jste to ze stolu s tím, že přece magoři jsou i v Evropě, jakož i milí pedagogové humanistických fakult, kteří jste tam studenty přímo vysílali: krev zabitých a trauma zbitých a znásilněných padá i na vaše hlavy, jakkoliv se tomu budete bránit a popírat to.

Nedoufám, že prozřete a změníte se (MUDr. Koukolík trefně popsal, co se děje v mozku fanatika a jak je nemožné ho přesvědčit zde), ale mám stále jiskřičku naděje, že se třeba rozsvítí v hlavách těch, kteří nejsou fanatici, aby si uvědomili, proč není dobré si tady dopřávat další rozrůstání muslimských komunit, protože především bychom měli být vděčni, že tohle peklo tady nemáme a snažit se to udržet. Teroristi nám tímto prohlášením fakticky vyhlásili válku. Netajili se ani tím, že s imigranty k nám pronikají bojovníci ISIS. Odpověď politiků? Represe projevů nesouhlasu a ostrakizace lidí, vyjadřujících se na sociálních sítích. Společná Evropa je odepsána, politická korektnost a tolerance k útočníkům je pro ni víc, než životy vlastních lidí a není ochotna se bránit. Musíme se spolehnout jen sami na sebe a bránit se sami.

Žádám politiky, aby:

1) urychleně začali stavět pořádné hraniční zábrany, jaké tady bývaly dřív, protože je vyloučeno, abychom se tomu v této fázi již vyhnuli. Neobstojí dřívejší výmluvy, že nejsou lidi a peníze. Stamiliony jdou na pomoc uprchlíkům - investujte je zde! Nestačí to? Nestačí lidi? Vyhlašte veřejnou sbírku, poproste dobrovolníky. Lidi vám rádi přispějí a přijdou pomoci, když nejste schopni a ochotni sehnat peníze a lidi na obranu státu. Plot se staví dlouho, prognóza reverzní vlny uprchlíků, vyhoštěných v budoucnosti z Německa k nám, je jasná a vy již více než půl roku přešlapujete na místě a neděláte nic! Plot už mohl být z velké části alespoň někde zatím postaven! Stavět ho, až se sem začnou valit lidi, je opravdu nanic.

2) ukončili jakékoliv přijímaní ilegálních migrantů. Je více než zřejmé, že u nás být nechtějí, protože jdou jako typičtí ekonomičtí migranti za lepším a jejich pobyt a následné vyhoštění působí jen potíže a vysoké náklady.

3) postavili právo šaría, jeho propagaci a vymáhání mimo zákon a

4) vyhostili ty muslimské skupiny, které za něj bojují, jakož i

5) rychlé vyhoštění všech hladovkářů a stěžovatelů, rváčů, násilníků a poškozovatelů majetku z řad již přijatých imigrantů a

6) okamžité opuštění EU, protože ve smrtelných křečích je ještě nebezpečnější, než kdykoliv před tím a čekat na její skon, by mohlo znamenat zajít s ní.

Autor: Dana Bočková | sobota 14.11.2015 2:51 | karma článku: 42.65 | přečteno: 4415x

Další články blogera

Dana Bočková

Čipování psů je dobrá věc a funguje, odpolitizujme toto téma a zbavme ho hysterie

Bohužel čipování psů bylo schváleno v době různých nepopulárních buzerací a represí a ne zrovna v optimální podobě, i tak jsem za to vděčná. Níže rozeberu proč a podíváme se spolu i na námitky veřejnosti.

3.7.2017 v 11:02 | Karma článku: 17.27 | Přečteno: 531 | Diskuse

Dana Bočková

Učila jsem tři roky v cirkuse. Byly to nejlepší roky mého života

Rozhovor s bývalou učitelkou Ivou Rosovou o tom, jak se učí a vychovávají cirkusové děti, čím ji obohatila tato práce a jak se s dětmi cestovalo a učilo zároveň.

11.2.2017 v 19:01 | Karma článku: 23.03 | Přečteno: 1399 | Diskuse

Dana Bočková

Cirkus není jen práce, je to způsob života

Janu Málkovou jsem poznala na Facebooku, kde hledala kamarádku z dětských let. Snažila jsem se jí pomoci. Zadařilo se, kamarádka byla nalezena a já Janu poprosila o rozhovor o životě u cirkusu. Její příběh mne opravdu dostal.

9.2.2017 v 11:47 | Karma článku: 26.22 | Přečteno: 1072 | Diskuse

Dana Bočková

Co by řekl Havel

Vždy mne baví vykladači myšlenek mrtvých nebo imaginárních bytostí. Co by řekl Havel uprchlické vlně? Já se na rozdíl od nich pamatuji, co skutečně řekl.

8.1.2017 v 11:47 | Karma článku: 36.09 | Přečteno: 1477 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Ladislava Šťastná

Jak to vnímám já: Jak nalejt stádu sliby do hlavy...

...tak jsem si o víkendu udělala čas, abych se podívala do obálky s kandidáty blížících se voleb. No, a jestli si někdo myslí, že se ze mě stala uvědomělá občanka, tak to ani omylem!

18.10.2017 v 20:20 | Karma článku: 10.61 | Přečteno: 190 | Diskuse

Klára Tůmová

Zmizení kocoura Olího

Přes všechno hlídání dveří se obavy staly realitou a jeden z plyšáků zmizel neznámo kde. Naštěstí pro Olíka i jeho lidi byl jeho pobyt v džungli pražských ulic časově omezen.

18.10.2017 v 18:38 | Karma článku: 10.25 | Přečteno: 166 | Diskuse

Stanislav Jahoda

Babiš není ani Trump, ani Orbán: hraje za sebe a je na straně EU a Sorose

Na iDnes vyšel článek o tom, že si Američané ohledně našich voleb kladou otázku, zda Babiš je český Trump a vydá se cestou Orbána. Babiš není ani jedno – není patriot a hraje pouze za sebe.

18.10.2017 v 15:00 | Karma článku: 29.42 | Přečteno: 568 |

Jan Pražák

Vašek aneb smutný konec jednoho domácího porodu

„Podruhý už mě do porodnice nikdo nedostane,“ svěřila se Stáňa své kamarádce Martě po potvrzení dalšího těhotenství. „Doma budu mít klid a vyhnu se těm problémům, který jsem měla po narození Lukáška.“

18.10.2017 v 14:27 | Karma článku: 27.96 | Přečteno: 1136 | Diskuse

David Gruber

Oslavy 120 let Matičního gymnázia Ostrava pohledem účastníka

Ano, pravda, je to text především pro současné a bývalé studenty tohoto ctihodného ústavu. Ale i jiní si mohou přijít na své; pokud si chtějí něco přečíst o užaslém Ladislavu Špačkovi nebo o Ivanu Lendlovi plném citů a emocí...

18.10.2017 v 13:49 | Karma článku: 9.01 | Přečteno: 238 | Diskuse

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.